do kasy suma: 0,00 zł
Biuro obsługi klienta (22) 863-90-42 pn.-pt. godz. 8:00-16:00
Kontakt
Datamars Slovakia s.r.o.
Oddział w Polsce


ul. Czereśniowa 98
02-456 Warszawa
woj. Mazowieckie

Tel: +48 22 863 58 64
E-mail: kolczyki@datamars.com
NIP: 107-00-46-597
 
Kontakt telefoniczny:
+48 22 863 58 64
Czas realizacji zamówienia

Kurier48 za pobraniem

Wysyłka przesyłek Pocztą Polska w naszej firmie odbywa się w poniedziałki, środy i piątki. Zostanie zostanie wysłane do Państwa w najbliższym terminie, pod warunkiem dostępności towaru w magazynie.

Kurier48 przedpłata

Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym. Wysyłka odbędzie w najbliższy poniedziałek, środę lub piątek.

Opcja Kurier48 to usługa oferowana przez Pocztę Polską. Czas realizacji wynosi ok. 2 dni roboczych od chwili przekazania przesyłki do dostarczenia. W momencie nadania otrzymają państwo wiadomość SMS na podany w formularzu numer telefonu komórkowego z numerem przesyłki. Status paczki można monitorować na stronach Poczty Polskiej: http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Kurier za pobraniem

W tym przypadku zamówienia staramy się realizować zazwyczaj w dniu złożenia zamówienia. W przypadku braku towaru w magazynie, termin dostawy może ulec wydłużeniu, o czym Klient zostanie poinformowany.

Kurier przedpłata

Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym. Wysyłka towaru następuje zazwyczaj w dniu zaksięgowania płatności.

Do realizacji zamówień korzystamy z usług firmy DPD Polska. Czas dostawy od momentu przekazania paczki kurierowi to zazwyczaj 1-2 dni

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość odbioru zamówienia w siedzibie naszej firmy, w każdy dzień roboczy od godz. 8:00 do 16:00. Przed wizytą w biurze prosimy wpierw o kontakt telefoniczny.

Zamówienia na kolczyki dla zwierząt

W przypadku zamówień na kolczyki dla zwierząt (z nadrukiem) czas realizacji wynosi do ok. 14 dni od złożenia zamówienia. Każde takie zamówienie realizowane jest usługą Kurier48. Więcej informacji na ten temat można uzyskać przez kontakt telefoniczny z działem Identyfikacji Zwierząt. Zakładka Kontakt.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl