do kasy suma: 0,00 zł
Biuro obsługi klienta (22) 863-90-42 pn.-pt. godz. 8:00-16:00
Kontakt
Datamars Slovakia s.r.o.
Oddział w Polsce


ul. Czereśniowa 98
02-456 Warszawa
woj. Mazowieckie

Tel: +48 22 863 58 64
E-mail: kolczyki@datamars.com
NIP: 107-00-46-597
 
Kontakt telefoniczny:
+48 22 863 58 64
O firmie

  

 

Innowacyjność w chowie i hodowli zwierząt

 

Firma Bentley Polska działa na rynku już od ponad 20 lat. Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości sprzętu zootechnicznego, niezbędnego w nowoczesnej hodowli zwierząt gospodarskich. Zawsze służymy klientom naszym bogatym doświadczeniem, doradzamy oraz podpowiadamy nowe, ciekawe oraz praktyczne rozwiązania służące lepszej i wydajniejszej hodowli zwierząt, a przy tym przyjemniejszej pracy.

Staramy się, aby nasze innowacyjne produkty przyczyniały się do wzrostu opłacalności produkcji oraz ułatwiały codzienną pracę ze zwierzętami.

Współpracujemy z najlepszymi producentami produktów przeznaczonych do hodowli zwierząt na świecie, m.in. z nowozelandzką firmą Tru-Test o zasięgu globalnym, producentem jednych z najdokładniejszych mierników pomiaru mleka podczas doju oraz systemów do ważenia inwentarza, a także systemów ogrodzeń elektrycznych serii Speedrite i Patriot; firmą DATAMARS, producentem wysokiej jakości kolczyków dla zwierząt i sprzętu do ich identyfikacji; firmą LUDA FARM producentem systemów monitoringu zwierząt i gospodarstwa, firmą SEZAR producentem systemów udojowych oraz mobilnych dojarek bańkowych; firmą Waste Spectrum o zasięgu globalnym, producentem specjalnych pieców do utylizacji ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego, bezpośrednio na fermie.

W ciągu wielu lat naszej działalności nasze produkty znalazły zastosowanie w znanych gospodarstwach i przedsiębiorstwach hodowlanych w całym kraju, tj. jak gospodarstwa ANR, gospodarstwa OHZ czy gospodarstwa uczelni i instytutów badawczych, m.in. IGHZ czy IZ. Wiele z zainstalowanych systemów to innowacyjne rozwiązania w dziedzinie hodowli i chowu zwierząt otwierające nowe możliwości i sposoby pracy ze zwierzętami. Współpracujemy od lat z wieloma jednostkami badawczymi w kraju oraz uczelniami wyższymi.

Nasz dział handlowy zawsze jest do Twojej dyspozycji! Każdy nowy klient i jego ferma jest dla nas wyzwaniem. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i zawsze staramy się rozeznać sytuację,  tak aby nasza propozycja była najwłaściwszą w konkretnym przypadku. Nasz dział bardzo angażuje się w działania związane z doradztwem, dzięki czemu każda osoba zainteresowana naszymi produktami otrzyma pełen pakiet informacji o nowoczesnych rozwiązaniach oraz zostanie w pełni poinformowana o wszystkich aspektach związanych z danym systemem. Ponadto, zindywidualizowane podejście do każdego klienta daje pewność, że rozwiązanie zastosowane w Twoim konkretnym przypadku będzie najlepsze!

Nasi partnerzy

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl