do kasy suma: 0,00 zł
Biuro obsługi klienta (22) 863-90-42 pn.-pt. godz. 8:00-16:00
Kontakt
Datamars Slovakia s.r.o.
Oddział w Polsce


ul. Czereśniowa 98
02-456 Warszawa
woj. Mazowieckie

Tel: +48 22 863 58 64
E-mail: kolczyki@datamars.com
NIP: 107-00-46-597
 
Kontakt telefoniczny:
+48 22 863 58 64
Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy / zwrot towaru

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach klienta (Dz. U. 2014 r. poz. 827), posiadają Państwo prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży w terminie 14 dni od bez podania przyczyny. Termin 14 dni należy liczyć od chwili otrzymania towaru do rąk własnych lub osoby trzeciej wskazanej przez klienta.

Przez sformułowanie „odstąpienie od umowy” rozumie się zwrot towaru.

W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, należy niezwłocznie poinformować naszą firmę o takiej decyzji poprzez kontakt telefoniczny, drogą internetową wysyłając odpowiednią wiadomość na adres e-mail: sklep@bentley.pol.pl lub wysłanie oświadczenia wraz z całym towarem na adres siedziby firmy: Bentley Polska Sp. z o.o., ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa.

Formularz odstąpienia od umowy: Pobierz >>

Powyższy formularz nie jest konieczny do zgłoszenia odstąpienia od umowy. Istnieje możliwość sporządzenia odręcznie napisanego pisma. Powinno ono jednak zawierać komplet informacji na temat danych klienta (imię, nazwisko, adres, dane adresowe, nr. rachunku konta bankowego) oraz informacji na temat zamówienia (numer zamówienia, nazwa produktu, cena brutto zamówienia, numer faktury lub innego dowodu zakupu). Pismo powinno przede wszystkim zawierać numer rachunku konta bankowego, na które mają zostać zwrócone środki pieniężne za zamówienie.

Prawo odstąpienia od umowy przysługuje jedynie po przekazaniu takiej informacji sprzedającemu w obowiązującym terminie 14 dni. W przypadku wysłania oświadczenia listownie liczy się data jego nadania.

Odstąpienie od umowy uważa się nieważne, jeżeli produkty uległy zniszczeniu lub noszą ślady użytkowania.

Do zwróconego towaru należy załączyć dowód zakupu – fakturę VAT lub paragon fiskalny.

Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje tylko zamówieniom złożonym internetowo przez oficjalny sklep firmy znajdujący się pod adresem www.bentley4farm.pl

 

Zwrot pieniędzy za odstąpienie od umowy

Po razie odstąpienia od umowy, nasza firma zwraca klientowi wszystkie otrzymane od niego należności, w tym także wartość najtańszej oferowanej przez nas opcji dostawy. Wszystkie dodatkowe koszty wynikające z wybranego przez klienta sposobu dostawy pokrywa klienta.

Należności zostaną zwrócone klientowi na numer rachunku bankowego podany przez niego w przesłanym formularzu/oświadczeniu w ciągu 14 dni od chwili otrzymania kompletnego i nieuszkodzonego towaru.

W przypadku poinformowania nas o odstąpienia od umowy, ale nie zachowaniu terminu 14 dni przysługującego na zwrot towaru, prawo odstąpienia uważa się za nieważne.

Za zmniejszenia wartości towaru wynikającego z nieodpowiedniego użytkowania odpowiada klient. Sprzedający ma prawo do unieważnienia odstąpienia od umowy.

Firma nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 

Reklamacja

W przypadku otrzymania towaru uszkodzonego, niekompletnego lub posiadającego wady, klient ma prawo do złożenia reklamacji.

Przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail z Działem Obsługi Klienta.

Reklamowany towar należy kierować na adres siedziby firmy: Bentley Polska Sp. z o.o., ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa.

Klient zobowiązany jest do wypełnienia formularza reklamacji oraz podanie wszystkich informacji. Niewłaściwe wypełnienie formularza może wpłynąć na negatywne rozpatrzenie reklamacji.

Formularz reklamacyjny: Pobierz >>

Reklamowany towar musi być kompletny oraz powinien zawierać dowód zakupu – fakturę VAT lub paragon.

Reklamacja ulegnie rozpatrzeniu w ciągu 14 dni, a o jej decyzji klient zostanie poinformowany drogą telefoniczną lub e-mail podanym w formularzu reklamacji

W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyć klienta, towar zostanie naprawiony lub wymieniony na inny.

Proces reklamacji oraz zwrotu towaru został opisany w regulaminie sklepu internetowego dostępnego na stronie: Regulamin sklepu www.bentley4farm.pl

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl