do kasy suma: 0,00 zł
Biuro obsługi klienta (22) 863-90-42 pn.-pt. godz. 8:00-16:00
Kontakt
Datamars Slovakia s.r.o.
Oddział w Polsce


ul. Czereśniowa 98
02-456 Warszawa
woj. Mazowieckie

Tel: +48 22 863 58 64
E-mail: kolczyki@datamars.com
NIP: 107-00-46-597
 
Kontakt telefoniczny:
+48 22 863 58 64

Agencyjne kolczyki dla bydła - typ BEST

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 7,00 zł 7.00
Skontaktuj się z dostawcą: 22 863 58 64
dodaj do przechowalni

Opis

Najwyższej klasy kolczyki dla bydła zatwierdzone przez ARiMR o zwartej i wytrzymałej konstrukcji. Wyprodukowane z solidnego tworzywa poliuretanowego zapobiegającego zrywaniu kolczyka z ucha zwierzęcia, co często następuje podczas wypasu czy w czasie czochrania się krowy. Wszystkie oferowane przez nas kolczyki posiadają wymagane w Polsce certyfikaty i zaświadczenia.

Ostry, metalowy trzpień daje możliwość szybkiego, prostego i jak najmniej bolesnego dla zwierzęcia założenia kolczyka. Jego konstrukcja została sporządzona w taki sposób, aby rana na uchu po zakolczykowaniu goiła się w szybkim tempie. Samo przekuwająca końcówka wyklucza możliwość uszkodzenia ucha bądź wystąpienia zakażenia.

Tylna część kolczyka jest tej samej wielkości co przednia część.

Nadruk na kolczykach wykonany jest metodą laserową. Jest on dobrze widoczny nawet z większych odległości, a także odporny na ścieranie.

Przy zamówieniach od 5 par kolczyki przesyłamy w specjalnym stelażu, który umożliwia ułożenie przedniej oraz tylnej części kolczyka parami, zapobiega to mieszaniu się numerów i zwiększa wygodę pracy.

Uwaga! Produkt dostępny jedynie po wcześniejszym przesłaniu oryginału decyzji o przyznaniu puli kolczyków wystawionej przez ARiMR. Dokument należy przesłać do nas na adres siedziby firmy (zakładka Kontakt) listem poleconym wraz z preferowanym typem kolczyka – do wyboru ECO, LUX lub BEST.

W przypadku nie wskazania typu kolczyka zostanie dostarczony towar wybrany losowo.

Dane techniczne

Opinie o produkcie (0)

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl