do kasy suma: 0,00 zł
Biuro obsługi klienta (22) 863-58-64 pn.-pt. godz. 8:00-16:00

Agencyjne kolczyki dla bydła - typ LUX

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 7,00 zł 7.00
Skontaktuj się z dostawcą: 22 863 58 64
dodaj do przechowalni

Opis

Wysokiej jakości kolczyki typu LUX do znakowania bydła zatwierdzone przez ARiMR o elastycznej, trwałej konstrukcji. Wyprodukowane z solidnego tworzywa poliuretanowego zapobiegającego zrywaniu kolczyka z ucha zwierzęcia.

Wszystkie oferowane przez nas kolczyki posiadają wymagane w Polsce certyfikaty i zaświadczenia.

Ostry, plastikowy trzpień daje możliwość szybkiego, prostego i jak najmniej bolesnego dla zwierzęcia założenia kolczyka. Jego konstrukcja została sporządzona w taki sposób, aby rana na uchu po zakolczykowaniu goiła się w szybkim tempie. Samo przekuwająca końcówka wyklucza możliwość uszkodzenia ucha bądź wystąpienia zakażenia.

Tylna część kolczyka jest nieznacznie mniejsza od przedniej części.

Nadruk na kolczykach wykonany jest metodą laserową. Jest on dobrze widoczny nawet z większych odległości i trwały - odporny na ścieranie.

Przy zamówieniach od 5 par kolczyki przesyłamy w specjalnym stelażu, który umożliwia  ułożenie przedniej oraz tylnej części kolczyka parami, zapobiega to mieszaniu się numerów i zwiększa wygodę pracy.

Kolczyki typ LUX  wraz z kolczykownicą ZEE2 są szczególnie polecane dla hodowców bydła mięsnego.

Uwaga! Produkt dostępny jedynie po wcześniejszym przesłaniu oryginału decyzji o przyznaniu puli kolczyków wystawionej przez ARiMR. Dokument należy przesłać do nas na adres siedziby firmy (zakładka Kontakt) listem poleconym wraz z preferowanym typem kolczyka – do wyboru ECO, LUX lub BEST. W przypadku nie zawarcia takiej informacji, zamówienie będzie realizowane na kolczykach typu LUX.

W przypadku nie wskazania typu kolczyka zostanie dostarczony towar wybrany losowo.

Dane techniczne

Opinie o produkcie (0)

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl