do kasy suma: 0,00 zł
Biuro obsługi klienta (22) 863-58-64 pn.-pt. godz. 8:00-16:00
Kontakt
Bentley Polska Sp. z o.o.

ul. Czereśniowa 98
02-456 Warszawa
woj. Mazowiecke

Tel: +48 22 863 58 64
E-mail: sklep@bentley.pol.pl
NIP: 9511773647
 
Skontaktuj się z doradcą:
+48 22 863 58 64 wew. 4

Zestaw farmCam w wersji Standard [POWYSTAWOWY]

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 2 499,00 zł 2499.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

UWAGA!

Wyprzedaż towarów powystawowych. Dostępne ostatnie 2  sztuki  Zestawu FarmCam oraz 4 sztuki kamer dodatkowych. Linię produktu FarmCam zastępuje FarmCam HD. Towar jest w pełni sprawny, przysługuje na niego 24 miesiące gwarancji. Sprzęt był prezentowany w czasie spotkań handlowych oraz targów branżowych. Z tego powodu na opakowaniach są widoczne  ślady lub małe uszkodzenia. Załączamy realne zdjęcia przedstawiające stan faktyczny produktu. Zdjęcia dostępne na końcu opisu. Ostatnie 2 sztuki!

 

 

Bezprzewodowy, cyfrowy system kamer do monitorowania całego gospodarstwa.

Cyfrowy system farmCam ma olbrzymią przewagę nad standardowymi systemami monitoringu ponieważ jest bezprzewodowy! Kamery można umieścić w odległości nawet do 1 250 m wolnej przestrzeni od głównego monitora! Dzięki temu nie trzeba kłaść kilometrów kabli, a kamery mogą być w prosty i szybki sposób zdemontowane i zainstalowane w nowym miejscu.

 

Cyfrowy system farmCam to rewelacyjne rozwiązanie, pozwalające na ciągły monitoring do 4 dowolnych obszarów gospodarstw takich jak obora, cielętnik czy teren gospodarstwa w celu jego ochrony. System wyposażony w kamery noktowizyjne z transmisją dźwięku pozwala na nagrywanie poszczególnych obrazów na karcie SD do 32 GB. 

Obraz z każdej kamery może być powiększony dwukrotnie na dotykowym monitorze LCD, dzięki czemu mamy możliwość obserwacji nawet słabo widocznych miejsc. Dodatkowo funkcja podczerwieni pozwala na obserwację miejsc nawet w zupełnej ciemności, bez dodatkowego źródła światła. Kamery można ustawić w taki sposób aby monitorowały i nagrywały obraz w sposób ciągły lub z wykorzystaniem czujnika ruchu! Bezpośrednie i niezwykle szybkie podłączenie systemu do Internetu daje możliwość podglądu obrazu na telefonie komórkowym z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu mamy możliwość kontroli swojego gospodarstwa, a przede wszystkim zwierząt, niezależnie od miejsca naszego pobytu. 


farmCam to bezpieczeństwo i wydajne zarządzanie gospodarstwem!

Zestaw standardowy wraz z 1 kamerą. W pozostałych ofertach możliwość zakupu zestawów z większą liczbą kamer.Skład zestawu:

1 Bezprzewodowe kamery wideo
1 Dotykowy wyświetlacz LCD
1 5V zewnętrzny zasilacz
2 Zewnętrzna antena wraz z mocowaniem
1 16m kabel antenowy
1 5V zasilacz
1 Zewnętrzna antena wraz z mocowaniem
1 9m kabel antenowy
1 9m kabel antenowy
1 Kabel Ethernet dla połączenia
Śruby mocujące

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

 

Opinie o produkcie (0)

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl