do kasy suma: 0,00 zł
Biuro obsługi klienta (22) 863-90-42 pn.-pt. godz. 8:00-16:00
Kontakt
Datamars Slovakia s.r.o.
Oddział w Polsce


ul. Czereśniowa 98
02-456 Warszawa
woj. Mazowieckie

Tel: +48 22 863 58 64
E-mail: kolczyki@datamars.com
NIP: 107-00-46-597
 
Kontakt telefoniczny:
+48 22 863 58 64

Utylizacja

Oferujemy piece do bezpiecznego i efektywnego usuwania martwych zwierząt i odpadów poubojowych na miejscu.

Nasza firma jest wyłącznym, krajowym dystrybutorom pieców do utylizacji padłych zwierząt. Oferowany przez na nas sprzęt z serii Volkan oraz Hurikan umożliwia szybkie usunięcie padłego drobiu, bydła, świń oraz innych gatunków zwierząt. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy, instalujemy i serwisujemy nasze piece, które znalazły zastosowanie w fermach drobiu, trzody chlewnej czy ubojniach. Okazały się także świetnym rozwiązaniem w przypadku indywidualnej kremacji zwierząt domowych.

Piece do utylizacji odpadów pochodzenia zwierzęcego stanowią skuteczną ochronę przeciw ASF, HPAI, pryszczycy. Redukuje do minimum ryzyko skażenia środowiska, przenoszenia się chorób oraz rozprzestrzeniania się gryzoni i robaków, co zdarza się często przy powstających przy tradycyjnych metodach np. składowaniu i wywozie samochodem. Dzięki bezpośredniej utylizacji znacząco większa się biobezpieczeństwo otoczenia. Nasz sprzęt daje pełną kontrolę nad procesem utylizacji i spełnia wszelkie wymogi ustalone przez Parlament Europejski.

W celu porozmawiania na temat kwestii prawnych oraz dostosowania indywidualnej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Więcej informacji można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny: 22 863 58 64 wew. 4

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl